ForManWay to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna, która działa w obszarze rekrutacji stałych oraz pozyskiwania talentów. Poszukujemy kandydatów zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim, Rosji oraz Afryki Południowej.  

Talent Acquisition i Wsparcie HR

Jako agencja rekrutacyjna nie jesteśmy skoncentrowani tylko i wyłącznie na realizacji pojedynczych projektów poszukiwań pracowników. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie HR podczas planowania, jak i przeprowadzania rekrutacji w ramach usługi Pozyskiwania Talentów. Nasi headhunterzy wspierają procesy rekrutacyjne organizacji jednocześnie współpracując wewnętrznie z zespołem HR i managerami zatrudniającymi. Usługa Talent Aquistion pozwala naszym konsultantom realizować wytyczne strategii HR danego przedsiębiorstwa, działając w zgodzie z jej kulturą organizacyjną i zasadami komunikacji.

Ponadto udzielamy wsparcia działom HR w codziennych działaniach związanych z administracją w danym obszarze, np. sourcing, administracja personalna. Tego typu zadania skutecznie odciążają organizację w codziennej pracy, dlatego też często klientami zainteresowanymi zakupem powyższych usług są: duże międzynarodowe organizacje stale podtrzymujące możliwość dostępu do najlepszych na rynku pracowników, firmy, które nieustannie prowadzą wielowakatowe rekrutacje (głównie centra usług takie jak: BPO, SSC czy ITO i R&D), jak i przedsiębiorstwa, które z różnych powodów nie mają rozbudowanych lub w ogóle nie posiadają działów HR (start-up’y, nowopostałe spółki).

Usługa Talent Acquistion jest realizowana dzięki współpracy z naszymi wykwalifikowanymi headhunterami (specjalistami z różnych branż, a także z doskonałą znajomością wielu języków obcych) z wieloletnim doświadczeniem zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych dzialach HR. Dzięki ich pracy zapewniamy aktywne dotarcie do kandydatów.

Ponadto mogą Państwo liczyć na:

  • elastyczny model współpracy zarówno w formie stałego, jak i doraźnego wsparcia HR
  • know-how implementacji modelu Talent Acquisition w międzynarodowych organizacjach
  • kompleksową obsługę projektów rekrutacyjnych
  • weryfikację kandydatów i organizację spotkań i rozmów kwalifikacyjnych

Nie pobieramy opłat za liczbę rekrutowanych osób. Klient płaci wyłącznie za rzeczywisty czas pracy naszego headhuntera.

Skontaktuj się z nami: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: +48 537 806 308