ForManWay to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna, która działa w obszarze rekrutacji stałych oraz pozyskiwania talentów. Poszukujemy kandydatów zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim, Rosji oraz Afryki Południowej.  

Coaching - Szkolenia kompetencyjne dla HR

Firmom, którym zależy na podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników oferujemy możliwość skorzystania z coachingu oraz szkoleń kompetencji miękkich. Udzielamy wsparcia działom HR z zakresu .in.: przeprowadzenia skutecznej rekrutacji, wywiadu kompetencyjnego, motywowania i zarządzania pracownikami czy też rozmów coachingowych dla menedżerów. Oferujemy nie tylko szkolenia dla HR, ale i dla pracowników innych działów w celu podniesienia kompetencji menedżerskich, wzmocnienia umiejętności sprzedażowych, komunikacyjnych czy też usprawnienia komunikacji i współpracy w zespole.

W ramach usługi doradztwa w planowaniu kariery zapewniamy:

  • dostarczenie informacji odnośnie rynku pracy i możliwości rozwoju
  • pomoc przy opracowaniu planu rozwoju ścieżki kariery
  • określenie słabych i mocnych stron klienta oraz wzmacnianie tych ostatnich
  • ustalenie strategii działania
  • towarzyszenie klientowi na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego – przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, wsparcie podczas poszukiwań, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
  • prowadzenie programu motywacyjnego.

Szkolenia i kursy dla działów HR oraz pozostałych działów są „szyte na miarę” – dopasowujemy ich zakres do indywidualnego zapotrzebowania klientów.

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: +48 537 806 308