ForManWay to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna, która działa w obszarze rekrutacji stałych oraz pozyskiwania talentów. Poszukujemy kandydatów zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim, Rosji oraz Afryki Południowej.  

Selekcja Pracowników - Analiza CV

Dla organizacji, które stają przed koniecznością poszukiwań kandydatów na stanowiska średniego i niższego szczebla bardzo pomocna może okazać się usługa „Analiza i Selekcja CV”. Dzięki niej możliwa jest szybka weryfikacja kandydatów i wstępna selekcja przyszłych pracowników. W ramach danego zlecenia zajmujemy się również analizą treści oferty pracy, a także jej publikacją na naszej stronie, portalach partnerskich oraz w miejscach wskazanych przez klienta.

Konsultant realizujący usługę nie ogranicza się jedynie do selekcji pracowników, którzy przesłali swoje aplikacje w odpowiedzi na daną ofertę. Rozszerzamy pulę dostępnych kandydatów poprzez wykonanie mailing’u do kandydatów z naszej wewnętrznej bazy ForManWay. Przy tym zawsze dbamy, by profil danej osoby był jak najbardziej zgodny z wymaganiami zdefiniowanymi przez klienta.

Po analizie CV kontaktujemy się z wybranymi osobami, co pozwala na dokonanie kolejnej selekcji. Następnie przedstawiamy klientowi zweryfikowane aplikacje, a także raport z przeprowadzonych rozmów, jak i statystyki projektu.

Sprawdź, co mamy do zaoferowania: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: +48 537 806 308