ForManWay to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna, która działa w obszarze rekrutacji stałych oraz pozyskiwania talentów. Poszukujemy kandydatów zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim, Rosji oraz Afryki Południowej.  

Direct Search - Bezpośrednie Poszukiwanie Pracowników

W rekrutacji wykwalifikowanych specjalistów, na stanowiskach kierowniczych oraz kandydatów o rzadkich lub bardzo unikalnych na rynku kompetencjach, doskonale sprawdza się metoda Direct Search. Są to poszukiwania pracowników, które polegają na bezpośrednim dotarciu do osób posiadających pożądane doświadczenie, umiejętności, bądź wiedzę. 

Nasi rekruterzy dokonują analizy otoczenia klienta, biorą także pod uwagę potencjał i specyfikę danego rynku/branży i tam wyszukują specjalistów odpowiadających profilowi poszukiwanego kandydata. Podstawą dobrego headhuntingu jest bardzo dokładny, ale i kreatywny sourcing, który polega również na skrupulatnym przeprowadzeniu procesu dotarcia do najbardziej interesujących osób.

W ramach usługi Direct Search podejmujemy takie czynności jak:

  • wyszukiwanie potencjalnych pracowników wśród firm konkurencyjnych i w otoczeniu branżowym
  • kontakt z osobami odpowiadającymi wymaganiom przedstawionym wcześniej przez klienta
  • weryfikacja kandydatów
  • prezentacja aplikacji klientowi w ciągu 10-21 dni
  • stały kontakt z klientem i raportowanie działań
  • sporządzenie statystyk z przeprowadzonego projektu

Na życzenie Klienta możemy również sprawdzić referencje. Zadowolenie naszych Klientów z efektów naszych działań jest dla nas kluczowe, dlatego udzielamy gwarancji na oferowaną usługę (na okres od 3 do 6 miesięcy).

Sprawdź nas i rzuć nam wyzwanie! e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: +48 537 806 308