ForManWay to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna, która działa w obszarze rekrutacji stałych oraz pozyskiwania talentów. Poszukujemy kandydatów zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim, Rosji oraz Afryki Południowej.  

Specjalizujemy się nie tylko w skutecznym pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników dla naszych Klientów, ale również w rozwoju kompetencji i umiejętności. W ramach usługi doradztwa personalnego oferujemy również wsparcie działów HR w obszarze planowania i realizacji działań rekrutacyjnych, a także wspierania pracowników w rozwoju ich potencjału zawodowego.

Realizujemy szkolenia z zakresu m.in. poszukiwania pracowników, organizowania procesów rekrutacyjnych, wywiadów kompetencyjnych, sprawnej współpracy z managerami zatrudniającymi, motywowania pracowników, umiejętności współpracy w zespole, skutecznej komunikacji oraz organizacji pracy.

Ponadto, w ramach usługi doradztwa zawodowego, pomagamy w planowaniu ścieżki kariery, dokonując trafnej diagnozy kompetencji i potencjału osobistego. Sprawnie przeprowadzamy Klientów przez proces zmiany działając w oparciu o: strategię, plan i kontrolę przeprowadzanych działań.

Zapraszamy po szczegóły: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: +48 537 806 308