ForManWay to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna, która działa w obszarze rekrutacji stałych oraz pozyskiwania talentów. Poszukujemy kandydatów zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim, Rosji oraz Afryki Południowej.  

50.000 bezpośrednich kontaktów do specjalistów
50.000 bezpośrednich kontaktów do specjalistów
Ponad 500 zrealizowanych projektów
Ponad 500 zrealizowanych projektów
Ponad 10 lat doświadczenia w Direct Search
Ponad 10 lat doświadczenia w Direct Search
50.000 bezpośrednich kontaktów do specjalistów
50.000 bezpośrednich kontaktów do specjalistów
Tylko 5 projektów gwarancyjnych od 2013 roku
Tylko 5 projektów gwarancyjnych od 2013 roku
Mówimy w 5 językach
Mówimy w 5 językach
Działamy na terenie Europy, Azji i Afryki jako Talent Acquisition Team
Działamy na terenie Europy, Azji i Afryki jako Talent Acquisition Team
Previous Next Play Pause

ForManWay - Agencja doradztwa personalnego

to zarówno agencja rekrutacyjna, jak i firma oferująca kompleksowy konsulting w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją, której główną specjalizacją jest m.in. pozyskiwanie talentów, poszukiwanie pracowników w ramach headhuntingu oraz udzielanie wsparcia w obszarze procesów HR. Pracujemy głównie dla branży: IT, technicznej oraz finansowej, choć cenimy sobie także możliwość realizacji nietypowych projektów w dowolnym obszarze, nierzadko niszowym.

Naszą główną siedzibą jest Warszawa, ale poszukujemy kandydatów zarówno w całej Polsce, jak i na terenie Europy, Rosji oraz Afryki Południowej. Nasz zespół składa się z osób, które od wielu lat związane są z obszarem rekrutacji, rozwojem talentów, szkoleniami i doradztwem zawodowym. Jednocześnie tworzymy interdyscyplinarne środowisko, które wzajemnie się wspiera i motywuje.

Dzięki kompetencjom, umiejętnościom oraz doświadczeniu pracowników naszej agencji doradztwa personalnego, Klient ma szansę na pozyskanie wykwalifikowanych pracowników. Nawet jeśli stoi przed nim wyzwanie rekrutacji wielostanowiskowych, gdzie istotny jest nie tylko dogłębny sourcing, ale i ukierunkowane i sprawne działanie. Powiązanie obszaru rekrutacyjnego z procesami wewnętrznymi firmy, a przede wszystkim pełną strategią Employer Brandingową pozwala na budowanie wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy.

Usługa Talent Acquisition daje możliwość współpracy z najlepszymi headhunterami – na wyłączność i tylko wtedy, gdy zaistnieje realna potrzeba wsparcia w rekrutacji i działu HR. Nasi konsultanci są szkoleni pod okiem wykwalifikowanej kadry managerów, mających kilkuletnie doświadczenie w wewnętrznych działach HR oraz agencjach doradztwa personalnego.

Opłata za usługę nie zależy od liczby zatrudnianych osób, a od czasu pracy rekrutera. Zapewniamy kompleksowe wsparcie HR, które pomoże usprawnić pracę działu personalnego, zwiększyć motywację zespołu, co przełoży się na szybsze osiągnięcie celów biznesowych.

Na usługę składają się takie czynności jak:

 • wsparcie ze strony konsultantów, którzy specjalizują się w wybranych branżach (IT, technika, finanse) i charakteryzują doskonałą znajomością języków obcych
 • aktywne dotarcie do potencjalnych kandydatów wraz z dostępem Klienta do baz danych kandydatów (zarówno polskich, jak i zagranicznych)
 • selekcja aplikacji i organizacja spotkań
 • know-how implementacji modelu Talent Acquisition w międzynarodowych organizacjach

Oferujemy dużą elastyczność modelu - możliwe jest podjęcie współpracy w ramach doraźnej potrzeby jednorazowego wsparcia. Nasza agencja rekrutacyjna zapewnia również kompleksowość w obsłudze projektów (m.in. poprzez współpracę z managerami, HR, HRBP oraz dostawcami zewnętrznymi).

Sprawdź nas. Dowiedz się więcej. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: +48 537 806 308

Branże, dla których prowadzimy nabór pracowników:

 • IT & telekomunikacja
 • inżynieria & produkcja
 • logistyka
 • finanse
 • obsługa klienta & contact center
 • finanse & księgowość
 • administracja biurowa
 • sprzedaż & marketing
 • nietypowe projekty (edukacja, nauka, unikalne systemy bankowe)
Zadzwoń do nas+48 537 806 308
Napisz do nasbiuro@formanway.pl
Odwiedź nasul. Indiry Gandhi 17B