ForManWay to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna, która działa w obszarze rekrutacji stałych oraz pozyskiwania talentów. Poszukujemy kandydatów zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim, Rosji oraz Afryki Południowej.  

Dzięki kompetencjom, umiejętnościom oraz doświadczeniu pracowników naszej agencji doradztwa personalnego, Klient ma szansę na pozyskanie wykwalifikowanych pracowników. Nawet jeśli stoi przed nim wyzwanie rekrutacji wielostanowiskowych, gdzie istotny jest nie tylko dogłębny sourcing, ale i ukierunkowane i sprawne działanie. Powiązanie obszaru rekrutacyjnego z procesami wewnętrznymi firmy, a przede wszystkim pełną strategią Employer Brandingową pozwala na budowanie wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy.

Usługa Talent Acquisition daje możliwość współpracy z najlepszymi headhunterami – na wyłączność i tylko wtedy, gdy zaistnieje realna potrzeba wsparcia w rekrutacji i działu HR. Nasi konsultanci są szkoleni pod okiem wykwalifikowanej kadry managerów, mających kilkuletnie doświadczenie w wewnętrznych działach HR oraz agencjach doradztwa personalnego.

Opłata za usługę nie zależy od liczby zatrudnianych osób, a od czasu pracy rekrutera. Zapewniamy kompleksowe wsparcie HR, które pomoże usprawnić pracę działu personalnego, zwiększyć motywację zespołu, co przełoży się na szybsze osiągnięcie celów biznesowych.

Na usługę składają się takie czynności jak:

  • wsparcie ze strony konsultantów, którzy specjalizują się w wybranych branżach (IT, technika, finanse) i charakteryzują doskonałą znajomością języków obcych
  • aktywne dotarcie do potencjalnych kandydatów wraz z dostępem Klienta do baz danych kandydatów (zarówno polskich, jak i zagranicznych)
  • selekcja aplikacji i organizacja spotkań
  • know-how implementacji modelu Talent Acquisition w międzynarodowych organizacjach

Oferujemy dużą elastyczność modelu - możliwe jest podjęcie współpracy w ramach doraźnej potrzeby jednorazowego wsparcia. Nasza agencja rekrutacyjna zapewnia również kompleksowość w obsłudze projektów (m.in. poprzez współpracę z managerami, HR, HRBP oraz dostawcami zewnętrznymi).

Sprawdź nas. Dowiedz się więcej. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: +48 537 806 308